| alexuzha a întrebat:

Buna
am nevoie de ajutorul vostru. Il cunosc de ceva timp si avem niste prieteni in comun (iubit si iutita) eu sunt pritena buna cu ea el cu iubitul ei.
Acum vreo luna cand era aici oraselulu cu masinue chiesti tresti, mai spus sa ma urc cu el in masinute si am inceput sa vorbim.
de atunci ne vedem in fiecare saptamana.
duminica el cu iubitul prietenei mele au fost la fotbal si au spus sa ne ducem si noi cu ei acolo am stat vreo 3 ore. si el tot se uita la mine radea facea glume. infine
chestia e che lui ii place de mine mia si spusa mai pe ocolite asa dar problema e ca el este un pic timid dar ii este frica de tata pentru ca tata lucreaza cu el (are 20 de ani el) si nu prea indrazneste.
eu am vb si cu mama despre el si a spus ca ii se pare un baiat super de treaba si tata la fel ca e cuminte si oricum tata il considera un baiat de nota 20.
app...si mai este o chiestie care mi-a dat de banuit ca ii place de mine...
tot duminica i-am povestit ca eu am o fata in clasa care sa certat cu cea mai buna prietena a ei pentru el...(cam toate fetele umbla dupa el.) si el a spus ca sunt bleaga ca nu le-am spus sa nu se mai bata pe el ca si asa el este cu mine adica suntem impreuna.si modul in care se comporta cu mine imi de de banuit.
duminica am programat o zi de cumparaturi impreuna si as vrea sa ii spun despre tata dar nu stiu cum sa o fac si da e bine sa o fac?

voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| duduska a răspuns:

Bine inteles ca ar trebui sa ii spui... fi optimista ca lucrurile nu par a fii negre in povestea ta! esti norocoasa, povestea mea hmmm... e nasoala. ma bucur pentru tine ca esti intr-o situatie mult mai simpla. succes

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

E clar ca baiatu' te place mult si ar fi bine sa-l intrebi daca vrea sa fiti impreuna si spune-i ca n-o sa-l omoare tatal tau big grin
bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ar trebui sa-i spuihappynu ai nimic de pierdut! curaj!