| anonim_4396 a întrebat:

Am o pritena care place un baiat si, dupa mine, el o place ea nu vrea sa dea de inteles ca il place. si e idiferenta. ce sfat ii puteti da? fundita

3 răspunsuri:
| Ayskle a răspuns:

Sa incerce sa-l provoace usor.Sa incerce sa inceapa un joc amuzant, care sa il enerveze putintel si, sa vedem... daca el intra in joc...

| Bianca_4925 a răspuns:

Ei ii este cam frica deoarece el e mai "smecheras " de cartier ceva de genu.straight face

| ingerashultau a răspuns:

Pooi eu sincera sa fiu nu prea inteleg mare lucru dar daca il iubeste sau o iubeste trebuie sai zica in fata fara sa se teama k il/ o ia la misto adica ex : " uite nu stiu cum sati scpun dar o sa fiu scurt si la obiect imi place de tine eu am zis ce aveam pe suflet si doar adevarul " cam asa sa fie replica ...adica depinde cum mai sunt persoanele depinde de curaj de tupeu sau de timiditate etc...in concluzie za zica tot ce are pe suflet