| milliongirl a întrebat:

Bună. am o curiozitate. Intrebare decat pentru fete / femei.
Am un joc.
Daca a-ti presupune ca TOTUL E REAL si cineva si v-ar propune situatia de mai jos care ar fi raspunsul vostru?

Pentru suma de 100 de milioane de euro(o suma enormă si reala sa presupunem de care va veti bucura dupa acele 10 minute ), a-ti sta intr-o camera cu cativa barbati, pentru fix 10 minute, 10 minute in care vi se poate face absolut orice posibil (in afara de a fi omorata sau distrusă fizic pe viata )? ( umilințe, sex etc - dar nu omorata sau distrusă fizic ).

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric NU!

| VoidEternal a răspuns:

Ati se scrie legat.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, as face-o, sunt totuși doar 10 minute laughing

| iulianrebelul2452 a răspuns:

Daca ți s-a propus așa ceva, ai grija, ai wapp?

| AnaMarieta a răspuns:

Pt banii ăia, unele ar vrea si violate

| Boss1big a răspuns:

Depinde cu ce bărbați …, gen Drogați și chesi?