| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare :baietilor inalti le plac fetele minione, inalti adica peste 1.80,si ce fel de fete le plac baietilor (in general)
PS:as vrea mai multe raspunsuri de la baieti daca se poatehappybig grin

Răspuns Câştigător
| quest_6999 a răspuns:

Nu prea conteaza varsta, inaltimea... daca ce-i doi se inteleg de minune de ce nu, si eu sunt inalt 1.92 si imi place de o fata care e mica

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

In primul rand baietii care sunt peste 18 ani si vor fete minore sunt niste ratati care nu au succes la femei de varsta lor si apeleaza la mucoase care le vrejesc usor!
Deci nu are nici un rost sa ubmblii cu fraerii de astia!

| lolly a răspuns:

1,70- 1,75laughing (mie) fata sa fie mai mica ca baiatul cam cu 1 cap happy cred eu ca e perfecttongue

| andu_9113 a răspuns:

Pai cele frumoase si care arata bine...

| Dylau13 a răspuns:

Pai mie imi plac fetele nu foarte inalte de 2.10m(caci eu am 1.70 m la 14 ani[varsta actuala 2011]) cu ochii cu o privira strapunzataore:X si sa nu fie ff,, plinute''.in general imi plac fetele EMO si bikeritzele