| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare in special pentru fete, ce baieti va plac, mai inalti(peste 1.80)sau baietii mai scunzi?

Răspuns Câştigător
| DexxTer a răspuns:

Hm. Sunt baiat, dar nu conteaza. Tot raspund` laughing. Uite, in general e mai ok sa ai langa tine un tip mai inalt, asta... daca nu vrei ca prietenii sa inceapa cu misto-urile [Gen: ti-ai luat copchil?]. Depinde de inaltimea fiecarei fete. Dar daca e sa ma refer la intrebarea ta, 1.80 este de ajuns. happy

2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Mai inalti, 1.80 ar fi perfect.

| ombladon a răspuns:

Mai scunzi