| Melisa93 a întrebat:

Buna,am o intrebare, cat de repede e posibil sa se ridice penisul la un baiat, de la un simplu sarut, asa deodata(prietenul meu ma saruta ft scurt adica ma saruta mai trece ceva timp apoi iar..si nu stiu,(apropo e cu 8 ani mai mare ca mine, eu am 15?

8 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă vorbeşti la fel cum scrii....nu se ridică niciodată!

| Vix999 a răspuns:

Inca un pedofil sad Se duce tara de rapa!

| CosminC86 a răspuns:

Asta depinde de organismul fiecarui barbat. Dar la cat esti de frumoasa in poza, nici nu-i de mirare ca i se face bat din prima. big grin

| pisicutzamik a răspuns:

Pai vezi sa nu faceti si altceva nu doar sa i se ridicehee hee

| Elly7890 a răspuns:

Si parinti tai sunt de acord cu asa o relatie? u esti un copil ai doar 15 ani el e un barbat care vrea cu totul altceva dar fiecare face ce vrea cu viata lui!

| MissWhite a răspuns:

In nici un caz nu este pedofil. Prietenul meu este cu 11 ani mai mare...si este cel mai dulce si atent baiat din lume. Tu trebuie sa fii fericita ca se intampla acest lucru cu prietenul tau. inseamna a te iubeste mult si te doreste la fel. asa este si prietenul meu, si imi creste inima cand vad asta, mai ales ca este forte mult timp de cand vem contact frecvent.

| Melisa93 explică:

Nu judecati pe nedrept daca nu stiti nimic, si fara replici injuratoare de genu''proasta mai esti fa'' ce e rau in asta atita timp cit doar prieteni, nu facem sex, sau alte nebunii

| alice55 a răspuns:

Nu cred melisa93 nu este posibil din prima