| Weed1995 a întrebat:

am o intrebare daca o fata te tot sacaie sau te enerveaza. Ex :ma pitiga de fund sau ma prinde de fund si ma enerveaza ca de obicei baieti prind pe fete nu invers

Răspuns Câştigător
| valyalexia a răspuns:

Asta inseamna ca este deja un avans si tu daca o placi trebuie sa faci pasul sa o ciupesti si tu si sa ii ceri prietenia. succes :*:*:*

4 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Cind o va mai face-o, apuc-o de cot si putin cu forta(dar nu exagera) intoarce-o cu fata la tine, priveste-o in ochi si putin enervat zii ca te irita faptul si ca daca o mai face o data, vei discuta cu ea altfel! Dupa, usurel impinge-o si pleaca din fata ei.
Poti parea putin agresiv, dar numai asa o sa se sperie si o sa inteleaga ca trebuie sa inceteze.
Succese!

| Jelly_7813 a răspuns:

Fa si tu la fel ca sa vada si ea cum estebig grin
numai ca poate ca ea asta ar vrea sa o ciupesti si tu
sunt unele fete care cand le fac ceva baietilor si baietii le fac aceleasi lucruri la unele fete le place

| Agentulx a răspuns:

Daca esti baiat asta nu e o problema e posibil sa te placa si e putin mai indrazneata, raspunde-i cu aceeasi moneda vezi cum reactioneazawinking Bafta

| piktor a răspuns:

Si care`i intrebarea? straight face