| Whywho a întrebat:

Ce enerveaza pe fete la baieti?

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Infidelitatea, prostia si ignoranta!

| Libelle a răspuns:

Pe mine ma enerveaza minciuna, ascunsul lucrurilor.
sunt o fata intelegatore, calma, nu imi sta in caracter sa judec daca imi spui orice as intelege.
de ce m-ai minti atunci.deja ar deveni bataie de joc.

| andreea_9470 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza lauda de sine si atunci, cand spun ca ei pot avea orice fata si cand vor ei

| Cristyn a răspuns:

Depinde de situatie...

| Mrlove a răspuns:

Pe mine ma enerveaza ca toti pampalaii de 10 ani pun intrebari aici

| Simona a răspuns:

Fitele si asa zisa masculinitatewinking

| Gabriella_1938 a răspuns:

Faptul ca se cred fatali si ca pot avea orice fata vor la orice ora vor.
Baietii care se lauda ca au avut in pat o fata. si chestii de genu`
Faptul ca le place sa faca misto de orice si oricine...
Si ca se cred baieti destepti si genii...
Si cei care au fite si aere (cocalarii )

| yoyodedeea a răspuns:

Hmm.pe mine ma enerveaza.ba nu.nu ma enerveaza.ma scot din minti al naibi de rau cei care nu stiu sa mintalaughing... daca faci o treaba macar fa-o klumealaughing
nu d alta dar cand minte asa, stangaci, nu-mi vine in minte decat "u chiar ma crezi proasta?"

| kitty_2952 a răspuns:

Ca sunt uni prea imaturi chiar daca au o varsta mai mare si ca se lauda ce a facut cu o fata

| AnoOnim23 a răspuns:

Pe mine una ma scoate din minti misoginismul lor, si faptul ca afirma ca daca azi te lasa maine gasesc alta, mai buna decat tinewinking

| dsada a răspuns:

Pe mine ma enerveaza: cand zic ca pot avea ce fata vor la ce ora vreau ei, cand iasa mai mult cu prieteni lui decat cu mine, cad mar insela si mar mintix(

| Octaviana_9832 a răspuns:

Neseriozitatea!

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Glumele proaste
Fumatul
Grandomania
Minciuna!

| princess a răspuns:

Pe mine de expmplu ma enerveaza baieti carora nu le place sa se aranjeze (sa isi fac parul, sa foloseasca o crema pentru fata sau after-shave, parfum, deodorant etc) cel putin pentru mine lucru asta e foarte important si sa faca asta tot timpul nu numai cand au o intalnire!big grin

| Myuu a răspuns:

Ca se lauda, au fite uni, mai multe chestii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MISOGINISMUL, NARCISISMUL, MITOCANIA si lista continua laughing
E cam greu sa gasesti un baiat dragut si cu un comportament normal... nu te tirisit transpirat care mereu crede ca e centrul atentziei. Sau pur si simplu faptul ca unor baieti le place sa insulte fata de care le place ca sa isi exprime sentimentele. pana mea, unei fete ii place ca partenerul sa fie sincer decat sa gaseasca asemenea metode prin care sa-i atraga atentzia intr-un mod foarte urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

burta? adica ca au burta?

| ssshhh a răspuns:

Minciuna in primul rand

sa le placa sa consume alcool

sa se creada mai importanti ca fetele si sa loveasca ccv fata

sa fie foooarte imaturi

sa faca tot felul de tampenii ca sa atraga atentia

sh lista continua...

| caty_7652 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza cel mai mult cand un baiat iti atrage intr-un mod anormal atentia(de fapt normal pentru ei), acest mod fiind sa dea cu palma la fund sa puna mana mai pe nu stiu unde si chestiile de genu. un baiat ca sa atraga atentia trebuie sa se comporte foarte frumos.nu ca un natarau