| Alexiaaaa1234567789098 a întrebat:

Bună!
Am o întrebare. Dacă trebuia să-mi vina menstruația zilele trecute și între timp am răcit, am luat pastile mi-a întârziat.Are vreo influența? Tin sa menționez ca n-am făcut niciodata neprotejat.

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Da, poate fi de la raceala. Menstruatia intazie din N motive. Nu te duce cu gandul la sarcina. Daca a fost protejat si lipsit de accidente, nu ai de ce sa iti faci griji.

| Alexiaaaa1234567789098 explică (pentru Miruna333):

Și ai vreo idee cam în câte zile poate veni? Deja mi-a întârziat de 5 zile.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, pastilele de răceală influențează venirea ciclului menstrual.