| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Daca un baiat stie ca il placi, de ce iti zice cuvinte frumoase?
De ce iti promite lucruri pe care nu se tine de promisiune?
Asa iti arata ca te place si el?
Da-ti raspunsuri :d.
Multumesc

2 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Iti zice lucruri frumoase pentru ca asa considera uni ca poti cucerii o fata. Nu se tine de promisiuni pentru ca : 1) nu crede ca is asa importante. 2) ii place sa promita, dar nu sa si faca.

| lolez a răspuns:

da prin asta arata ca place pe acea*, si mai ales o fata apreciaza foarte mult de la un baiat sa ii faca complimente, promisiuni uneori chiar imposibila pentru ca se simt importante, astea sunt fetelehappy ele se simt bine daca poti fi si mai romantic cand spui toate chestile de genu astahappy intelegi tu