| Laalla a întrebat:

Buna! Am o întrebare pentru fete. Dacă ai orgasm clitoridian ( spre exemplu datorat sexului oral) apoi mai poți avea și orgasm vaginal dacă sexului oral ii urmează un act sexual? Sau trebuie sa aștepți putin timp pana sa poți avea din nou orgasm?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum se descurca domnul

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti avea si orgasm vaginal multiplu chiar, DACA barbatul cu care ai sex imediat dupa aceea, este capabil sa te satisfaca si sa-ti produca acele orgasme.
Fetele pot avea orgasme multiple consecutive, baietii nu, ca ei dupa o ejaculare trebuie sa astepte catva timp sa li se reincarce "pistolul", ca nu mai au sperma.

| mihai69 a răspuns:

Depinde de la o femeie la alta.
Unele pot, altele nu.

| dullcat a răspuns:

Buna.Asta depinde de fiecare persoana in parte, nu exista reguli fixe.