| PrajituricaCuGustDeCiocolata a întrebat:

Am o intrebare pentru voi! Daca v-ar placea de un tip, care este cu 3 ani mai mare ca voi si care are prietena, ce ati face ca sa va bagati in seama cu el?

12 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Tot posibilul! Bineinteles, asta nu inseamna ca trebuie sa ii desparti. Daca el o iubeste pe acea fata cu care este, nu prea ai ce sa faci sa ii furi inima, ci doar sa ii dai de inteles ca il placi si sa il astepti. Poate ca, usor usor si el va simti acelasi lucru pentru tine si se va desparti de acea fata. Incearca sa il prinzi cand este singur si baga-te in seama cu el, cauta un subiect de discutie, despre un prieten comun sau ceva de genul. Bafta multa

| sylar2007 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Metalitate de c.rva

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru sylar2007):

Cum adica ma?

| sylar2007 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Adica asa se baga curvele in relatii.tu daca esti cu un tip si o pitzipoana ii spune ca il place si incepe sa se bage, ti-ar convenii? eu sper ca tu sa ai o relatie cu un tip si una sa se bage din...dragoste.pentru el...sa vedem atunci ce parere vei avea tu

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru sylar2007):

Ma, eu am o relatie de 2 ani de zile.Si am tras si noi multe din cauza altor fete sau altor baieti.Si am specificat, daca el o iubeste pe acea fata nu are ce sa faca. Dar daca este o relatie de 2, 3 zile la misto, normal ca daca ii va da de inteles ca il place, el va pune botul! Dar tot se ajunge la despartire, pentru ca probabil va face la fel si cu alta.sau altele...Si TU, nu mai intelege gresit si nu iti mai da cu parerea asa aiurea. Vorbeste frumos pentru ca eu cred ca ti-am zis nimic! Fiecare cu parerea lui, nu mai comenta tu aiurea.

| sylar2007 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Nu mai comenta tu aiurea,si vezi ca te contrazici acum zici,, fiecare cu parerea lui''apoi zici,, nu mai comenta aiurea''dar la ce poti sa te astepti de la pitzipoancele usuratice?!

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru sylar2007):

Ma baiatule eu cred ca ai probleme mari.Ai avut prea multe dezamagiri si de aia, te-au parasit fetele. E logic, esti prea ratat! Tocmai de aia te ataci. Pitipoanca usuratica este mamica ta. Vezi cum vorbesti ma handicapatule ca eu nu te-am jignit, pana acum!:*

| MMadalina a răspuns:

Pai daca are prietena stau in banca mea, caci nici mie nu mi-ar conveni ca cineva sa se bage in seama cu prietenul meu...

O zi buna!happy

| DanAmarandei a răspuns:

Presupunand ca il cuceresti pe respectivul, se indragosteste de tine, rupe relatia in care este acum, se cupleaza cu tine... Ce te-ai face ca la un moment dat, intr-o buna zi sa apara in fata ta si sa-ti spuna "stii... eu ma despart de tine pentru ca vreau sa fiu cu alta care m-a agatat"? Sau, mai fain, ce te-ai face sa-l surprinzi tu facand asta? Gandeste-te de cateva ori si actioneaza o data, nu invers. Succes!

| dedfgv a răspuns:

Daca are prietena si chiar se intelege cu ea nu prea ai ce face(nu cred ca o va lasa pe ea pentru tine)dar taca totusi nu se intelege cu prietena lui si se vede ca nu tine la ea foarte mult ai putea sa speri ca vei avea vreo sansa

| romancuta02 a răspuns:

Dar tie ti-ar place ca tu sa ai un prieten iar alta fata sa se bage in relatia voastra? Eu zic ca nu, sti cum ii proverbul ala ce tie nu-ti place altuia nu-i face!

| pufuletzandreea a răspuns:

Pai daca are prietena eu zic sa cauti un alt baiat care este singur...