| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare sunt in clasa a 10 a si nu am deloc tupeu sunt prea timida nu pot sa ma uit in ochii baietilor nu ma tupeu sa ma iau in gura cu ei.Ce as putea face ca sa nu mai fiu asa timida?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Consiliere pshiologica asa online nu se poate poate prin telefon da prin litere nu, trebuie aflata cauza, de ce esti timida si mai multe lucruri despre tine daca esti deschisa te ajut daca minti nu te pot ajuta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand o sa afli raspunsul sa-mi zici si mie.

| ridhimagupta a răspuns:

Poate

| ilvadpenasu2 a răspuns:

Si mie... sad