| Малютка777 a întrebat:

Am o intrebarea adresata mai mult baietilor, poate pare stupida dar. Credeti ca suferiti mai mult ca fetele din cauza despartirii? Sau, ce simtiti atunci cind va certati cu persoana iubita/va despartiti? Pentruca in martie, eu si deja fostul prieten trebuia sa implinim 2 ani, au fost ft multe certuri in tot acest timp, dar am trecut peste.Acum,insa,am hotarit sa ne despartim pentru ca nu imi mai e interesant cu el.Invata in alt oras si vine acasa doar in weekend, mergem la mine, facem dragoste, dup asta adoarme; D nici pe net nu prea vorbeam.Nu stiu, imi pare ca nici nu l-am iubit tot acest timp, doar m-am invatat cu el.Deci,pina acum cind ne desparteam imi scria intotdeauna, acum insa a reactionat foarte linistit de parca ar astepta sa ii spun asta, sau s-a asteptat, nu stiu. Odata chiar mi-a spus ca daca nu ne impacam se sinucide si cu toate ca atunci am gresit eu, imi cerea el mie sanse.Acum ma gindesc ca poate nu mai vrea sa isi arate ce simte sau cine stie.Cam atithappy

Răspuns Câştigător
| doarEu001 a răspuns:

Daca nici tu nu mai voiai sa fiti impreuna nu inteleg de ce te nelinisteste atat faptul ca el a acceptat sa va despariti.sau te asteptai ca el sa te caute, ca asa te-ai obisnuit? relatia voastra a intrat in rutina si obsnuinta.cand pasiunea moare relatia e predispusa esecului.nu mai exista acea scanteie intre voi si el a simtit asta la fel ca si tine si a stiut ca aceasta este cea mai potrivita decizie.atat baietii cat si fetele sufera mai mult sau mai putin, depinde de cat de intense au fost sentimentele.cu totii suntem oamneni si e normal ca si baietii sa sufere ca nu's de piatra.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai e interesant cu el? Da ce faceati,va bagati bete-n cur si serpi in gura? (interesant nu?)
Stai ca am citit mai departe, deci era interesant ca faceai dragoste cu el, si acu ti-o dat cu flit. (ahaa)
Acu am terminat de citit...
O intrebare:S-o sinucis?

| GiO23MuS1c a răspuns:

Lol dragoste cand va vedeati? SI POI DACA NU'L IUBEAI DC MAI FACEAI SEX CU EL? CA TE-AI OBISNUIT? lol, nu am mai vazut asa ceva deci sa faci sex doar ca erai invat/a cu el/a... si pai nu-l iubeai atata. si chiar fac ca VsShadow so sinucis?