| anonim_4396 a întrebat:

am o mare dilema. e un baiat in scoala la mine care cred ca ma place de cate ori ma vede imi zambeste insa nu stiu daca ma place.eu nu am curajul sa ii spun ca il iubesc dar nici nu stiu cum sa fac ca sa ii dau d inteles ca vreau sa fiu cu el.help me plsssss.mersi!

3 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrii in vb cu el. nu e bine sa ii spui din prima ca vrei sa fii cu el. nu trebuie sa pari obsedata de el.asta l-ar indeparta de tine. intereseaza-te ce ii place lui sa faca sau ce hobby are si deschide o conversatie cu el. asa va puteti apropia mai mult si el o sa faca primul pas. Baietii apreciaza mult felul in care le vorbesti si cel mai important e sa ii intelegi. Nu uita ca nu trebuie sa pari disperata. Fii mai suptila si mai misterioasa. Sper sa te ajute

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Asteapta inca putin si poate iti va cere prietenia la un moment dat.
Daca tu il iubesti muklt de tot fa tu primul pas acu si intreaba+l daca vrei sa fi cu mine pur si simplu.Lui n+ar trebuie sa+i fie rusine.

| cosm1n_9149 a răspuns:

Nici nu il cunosti si deja il iubesti, asta-i culmea iubirii laughing
Ca sa iubesti e nevoie de 2 fata, cand e doar unul e obsesie!