| Andrada58 a întrebat:

Am o mare problema. Luna asta sunt invitata la un majorat, la o prietena...In primul rand nu stiu cum sa ma imbrac..rochita+pantofi sau pantaloni scurti+pantofi si un tricou dragut....SI in al 2-lea rand nu stiu ce cadou sa ii iau. Sfaturi? Multumescc!

Răspuns Câştigător
| Elena1102 a răspuns:

Ar trebui sa te imbraci cu rochita si cu pantofi ca se potrivesc mai mult cu majoratul si ai putea sa ii iei un parfum+bomboane sau un lantisor de argint+flori

2 răspunsuri:
| buCURboss a răspuns:

Cu pielea pe dos

| OanyOana10 a răspuns:

Nu te supara...Dar ce legatura are categoria cu intrebarea ta?happy