| Christyne a întrebat:

Am o mica mare problema.De fiecare data cand fac dragoste cu iubitul meu atunci cand "termina" si chiar si in timpul actului nu vad nicio expresie pe fata luisad si asta ma face sa ma gandesc ca nu l`am satisfacut desi il intreb si imi zice ca a fost fb. Ce ma mai pune pe ganduri e ca daca il masturbez ii vad placerea pe fata...Nu mai stiu ce sa intelegthinking

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nimic de inteles, lasa omul in pace. In timpul sexului nu ne exprimam standard si orice imixtiune cum e a ta care in loc sa te lasi purtata de pasiune il studiezi cu atentie, nu face decat sa micsoreze placerea.
Daca vrei sa fie foarte bine pentru el, nu-i mai studia fata, lasa-te purtata de pasiune si incearca sa ii ghicesti dorintele si sa i le indeplinesti.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fiecare se manifesta in felul sau dar e bine totusi sa aveti o discutie despre asta.

| Sara a răspuns:

laughing nu stiu ce sa ti zic. tu il masturbezi? asa ai ajuns? faci handjob? nu mai bine un blowjob?

| Instinkt a răspuns:

Se zice ca dc pare plictisit o face ca tu sa crezi ca stie ce face poate nu prea are experienta

| Mihaic93 a răspuns:

Da ce vrei sa faca? sa planga in timp ce "ti-o trage"?

| lencikk a răspuns:

Eu cred ca totul e bine lasate purtata de val fii mai feminina si lasa-l sa detina controlul...pe pwpik dolchekiss

| mioara a răspuns:

Tu tot el nimic, las l.

| nexa a răspuns:

try harderbig grin

| Christyne explică:

Nu vreau sa planga "mihutz". Vreau doar sa imi arate ca se simte binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu este o regulă să aibă o mimică a feței în mod expres în astfel de momente.
Nu ai de ce să te îngrijorezi. Plăcerea are loc de top, nu mimica feței.
Pa, pa.