| queenofhearts45 a întrebat:

Buna happy am o mica problema de domeniul celei in care am incadrat intrebarea. Exista o mare atractie intre mine si iubitul meu, nu am niciodata probleme cu lubrifierea in timpul preludiului. Totusi, la un moment dat, ma usuc si devine neplacut pentru amandoi. Oare este din cauza prezervativului? Mentionez ca nu am problema asta de multa vreme.

5 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Se poate.
Căutați un lubrifiant, chiar dacă nu ai probleme de genul, să îl aveți la îndemână atunci când se ivește această problemă.
Nu uitați că folosirea prezervativului nu este opțională și nu renunțați la el sub nicio formă.
De asemenea, ai putea să mergi la un ginecologist și să îi explici ce probleme ai. Sigur îți va fi de ajutor.
Mult noroc.

| AlexanderAdrian a răspuns:

E posibil sa fie prezervativul vinovat, pe mine m-a enervat love plus ala de exemplu, zici ca absoarbe lubrifiantul nu alta, trebuie sa-i pui tone ca altfel zici ca nici nu i-ai pus. Insa poate fi si fizica problema, chiar daca nu crezi. Lubrifiantul n-ar trebui sa iti lipseasca, sunt multe persoane care se plang de uscaciune, chiar si barbatii. Eu unul am de exemplu lichid preseminal din abundenta insa nu-mi foloseste la nimic daca folosesc prezervativul tongue

| Oana92 a răspuns:

Verifica la un medic daca problema ta nu e una medicala. Foloseste lubrifiant pana rezolvati problema.

P.S. Iei cumva anticonceptionale? Pentru ca daca iei e ''normal''' ce patestibig grin

| Octa00 a răspuns:

Evil Thoughts are dreptate, chiar daca se spune ginecolog rolling on the floor)

| queenofhearts45 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri si pentru deschidere happy