| NuVreauSaTeAud a întrebat:

am o mica problema. Iubitul meu mi-a spus ca nu stiu sa ii arat ca intr-adevar il iubesc. Eu eram obisnuita sa fiu indiferenta in relatii si de obicei totul se invartea in jururl meu. Acum e altfel acum el e foarte important pentru mine, si vreau sa ii dovedesc asta, dar nu stiu cumsad, niste sfaturi sa ii demonstrez si sa il fac sa ajunga sa ma iubeasca la fel de mult; Fundita pentru cel mai folositor raspuns >big grin

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Fi mai tandra cu el cand sunteti impreuna,acordai mai multa atentie si privestel intens,asa isi va da seama din ochii tai ca ti cu adevarat la el. Vorbiti despre cum ati vrea sa arate viitorul vostru,diferite lucruri legate de voi, spune-i ca este tot ce ti-ai dorit si nimeni si nimic nu o sa va desparta.
Astea sunt lucrurile care au succes mereu daca baiatul chiar vrea ceva serios, succes!

2 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Culca-te cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie sa nu fie o capcana pentru a te atrage in pat.In rest,poti fi mai tandra, intelegatoare, etc.Mult noroc.