| Nicu1991 a întrebat:

Problema mea este urmatoarea, m-am indragostit nebuneste de o fata, am cunoscut-o pe internet o iubesc mult nu imi explic asta am ajuns sa ma simt foarte aiurea cand nu vorbesc cu ea. Totul a mers foarte bine mereu i spuneam lucruri frumoase si ea la fel dar de cateva zile am observat o raceala din partea ei adica sincer nici nu stiu ce sa mai cred nu mai vorbim asa des ca inainte dintr-un anumit motiv pe care ea mi-la zis si mi-a si demonstrat asta. Problema este ca intre noi exista o distanta nu prea ne vedem in schimb ne-am vorbit pe messenger la telefon etc. Am mai gresit adica am spus ceva cuvinte aiurea nu mi-am dat seama eram gelos le-am zis fara intentie. Ea mi-a zis ca m-a iertat pentru asta dar de atunci tot asa simt o raceala din partea ei asa ca azi i-am zis ca o iubesc mult dar trebuie sa imi zica adevar-ul daca ma mai iubeste si daca mai vrea sa fie cu mine. Mi-a raspuns ca nu stie ce sa zic si daca vreau eu ne despartim si sa ma gandesc. Problema este ca eu nu vreau sa ma despart de ea o iubesc mult nu stiu ce m-as face daca ne-am desparti probabil as suferi foarte tare dar nici nu vreau sa o tin cu forta langa mine sa fim impreuna fara ca ea sa ma iubeasca. Astept ceva sfaturi din partea voastra ce sa fac... Multumesc

Răspuns Câştigător
| Leon a răspuns:

Cred ca i se rupe de tine, de unde atata rabdare din partea femeilor? A fost ceva de moment, nu esti barbatul viselor ei, nu te mai da atata peste cap cu disc serioase. Cu tupeu zii ce ai de zis, decat sa 'disperi' incet mai bine fa-o repede

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Raceala din partea ei trebuie sa aiba un motiv anume,fa ceva si propune-i sa va intalniti odata,daca accepta, tine la tine, daca nu inseamna ca ori are pe altu ori pur si simplu s a plictisit de tine

| Dina_3228 a răspuns:

De mine merge vorba?laughing)))

| Dina_3228 a răspuns:

Nu-i mai scrii, nu o suna...cine stie poate iti va simte lipsa vreodata happy

| Nicu1991 explică:

Tocmai mi-a zis ca nu vrea sa ne despartim si ca ma iubeste. Motiv din partea mea nu cred ca are doar ca am zis cateva lucruri aiurea dar nu grave deloc. I-am spus ca vreau sa ne vedem si mi-a zis sa ma duc la ea, dezbatem subiectul asta de cand n-am cunsocut si ea isi doarea foarte tare asta si acum tot asa imi zice. Nu o sa mai astept si o sa fac tot posibilul sa ajung la ea. Multumesc