| xPikaChux a întrebat:

Hey! Dau funda happy Cum ii demonstrez iubitul meu ca-l iubesc puppy dog eyes Vreau sa ii arat si nu stiu ce sa mai fac :3 Pareri?

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Daca chiar il iubesti nici nu trebuie sa-ti bati capul cu asemenea lucruri. Iubire care i-o porti te va face sa i-o dovedesti neintentionat atunci cand v-a aparea vreo problema in calea lui.Fii doar tu insuti! Un gest dragut ar fi sa-i faci un cadou, gen 2 bratari pe care sa le purtati amandoi, 2 inele (ca un fel de verighete), care sa simbolizeze iubirea pe care ve-o purtati unul pentru celalalt.

7 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Mersi de funda! Sper ca te-am ajutat.winking

| En3Rgi a răspuns:

Stai mult langa el.Sarutal lent si mult. Vorbeste mult cu el.Petreceti majoritatea timpului cu el.

| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, Pika

Deschide subiectul despre voi doi si aranjeaza multe intalniri, ii arati afectiune.

| NickName01 a răspuns:

Nu-ţi arăta vulnerabilitatile in fata lui, nu il sufoca cu dulcegarii, nu renunta la demnitatea ta ne-negociabila...
Ar fi cele mai nerecomandate lucruri prin care ai pierde atuuri in fata lui...

Poartă-te normal, seninatatea si onoarea ta sunt atuurile tale supreme. surplusul de "sentimentalisme" din partea ta îi loveşte entuziasmul, sau va pune prea mare presiune de constrangere asupra ta...

| EmaTanase a răspuns:

Pai trebuie mereu sa-l surprinzi cu ceva nou, sa fii spontana in tot ceea ce faci. Sa ii cunosti bine hobby-urile este si asta un beneficiu pentru ca ati putea in timpul liber sa faceti tot ce-i place lui. Sa sti ce ai in comun cu el, este foarte important! Trebuie sa fii tu insati si sa-i zici mereu ca-l iubesti, sa fii mereu langa el, sa-l iei in brate, sa-l alinti este foarte important sa faci ceea ce simti tu, este foarte important sa faci ceea ce simti nu sa fii obligata sa o faci! Fii tu insati si vei vedea ca va da rezultate! Mult noroc si sa va iubiti!

| pufies a răspuns:

De ce să-i arăți, nu are încredere în tine?

| mainstream a răspuns:

Sa'i sugi puta bine )