| anonim_4396 a întrebat:

am o prb. Eu am cosmote abonament si de vreo cateva zile cand dau la *151# imi trimite mesaj in care scrie "Momentan serviciul InfoCost nu este disponibil Pana la data de 01.08.2011 poti folosi minutele in retea din abon/extra optiune..." Problema e ca nu stiu cate minute mai am si cat mai pot sa vb sad azi normal trebuia sa imi minutele si nici nu sti daca o sa imi vina. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ella_5590 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai mesaj gol la 1515 si aici iti vezi minutele si mesajele ramase tongue