| KLiNK a întrebat:

Ce se intampla cu reteaua Telekom? Sunt pe abonament iar serviciul infocost nu merge iar traficul lunar de date l-am depasit, iar in mod normal trebuia sa imi scada viteza semnificativ, dar vad ca nu prea s-a intamplat acest lucru. Din cate stiu nu pot face cost suplimentar prin depasirea traficului de date (cel putin mie nu mi s-a intamplat) deci nu se pune problema asta. Am vazut ca mai multi au probleme de genul...ce se intampla?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O sa vezi la factura care vine!

| KLiNK explică (pentru Violleta2022):

Adica? De cost am zis ca nu se pune problema.

| Cupă_Daniel_1992 a răspuns:

Același lucru îl întâmpin și eu. Se fac aproape două săptămâni de când nu pot să apelez serviciul InfoCost. Mă gândesc să renunț la abonament.