| Jasmin3453 a întrebat:

Am o prietena care a intretinut relatii intime cu naşul ei de cununie si se intelege foarte bine cu sotia lui si el o doreste de fiecare data cand sunt singuri. Cum ar trebui sa procedeze ea, pentru ca a inceput sa aiba sentimente pentru el dar nu stie daca sa ii spuna sau nu?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Spune i ca e urat, fata de nașa în primul rand, fiindcă e o trădare foarte urata, respectiva o vede ca pe o fina ca pe o prietena, apoi e urat în general, dacă tot înșeli măcar sa nu fie în familie, în plus nasul de cununie e ca un părinte spiritual dacă e un pic credincioasa asa ceva nu se cade, e un păcat, nu este ceva normal 1

5 răspunsuri:
| Ana7807820 a răspuns:

Intreab-o de ce s-a mai maritat daca deja iubeste pe altul.
Daca continua sa aiba relatii cu el, spune-i sa divorteze de sotul ei ca sa stea cu acest "nas" pe vecie.
Poate asa au "mai multe sanse" impreuna.

| Crackman a răspuns:

Uite un exemplu de ce este bine sa stai la casa ta... Pai ce sa zic sa l lasa naibi ca se casatoreste, doar sa nu ii prunda ala ca le taie tendoanele

| Adry05 a răspuns:

Doamne ce panaramă, îi iei ăleia bărbatu și după vii și te uiți senină la ea și o tratezi ca pe o prietenă, mi-e scârbă, sper să i se întoarcă.

| Andreeush a răspuns:

Halal prietenă ai, nu îi e rușine să își înșele soțul?

| SG1995 a răspuns:

Să numai vorbească cu naşu dacă ţine la căsnicia ei.