| Anonimaaaaaaaaaaa69 a întrebat:

Am inceput sa ies cu un tip de ceva timp si de fiecare data cand iesim ne sarutam dar el are prietena. Cred ca ne placem reciproc dar cand aduc in discutie prietena lui imi spune ca nu il intereseaza si ca nu ii pasa de ea. Recent a adus vorba de relatii intime si i-am spus ca n-am avut parte pana acum. El mi-a propun sa intretinem relatii sexuale dar nu stiu ce sa-i spun. Ar fi bine sau nu? Pareri?

Răspuns Câştigător
| AnneMarriie a răspuns:

Cum sa fie bine? Sa nu faci asa ceva daca el are prietena. Daca nu ii pasa de ea, de ce nu se despart? Ar trebuii sa te gandesti si la alte chestii nu doar la faptul ca va intalniti si va sarutati iar totul e roz. Te-ai gandit ca el face chestia asta doar din distractie?

2 răspunsuri:
| Iridescent a răspuns:

rolling on the floor) ceva mai evident de atat nu se poate. vrei cumva sa-ti spuna adevaratul motiv pentru care iasa cu tine? deja ti-l spune indirect, este evident ca vrea doar sex.

| nedeea86 a răspuns:

Eu zic sa treci peste. Cu o astfel de persoana nu ai niciun viitor. Daca nu da doi bani pe prietena lui, crezi ca o sa dea pe tine? happy