| Iulia8659 a întrebat:

am o problema, de o luna, in timpul actului sexual nu mai simt placere, ba din contra simt doar durere. Tin sa mentionez ca sunt excitata maxim, dar cand e sa incepem, de la durere mi se taie totul. Oare am o infectie?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ori penisul partenerului este disproportionat in raport cu dimensiunea/marimea "pasaricii" tale. Sau exista varianta precizata si de tine, si anume sa fie vorba o infectie vaginala. Se impune o consultatie de specialitate cat mai urgenta. Multa sanatate.

| sofisis a răspuns:

Da, este foarte probabil si posibil sa ai o infectie sau vreo rana. Nu e deloc normal sa te doara.

| 6684464 a răspuns:

Foloseste lubrifiant, iar daca continua sa iti cauzeze neplaceri du-te la un doctor ginecolog.