| Sofia2003 a întrebat:

Am o problema... Deci ..am sanii destul de bine dezvoltati doar ca sfarcul este bagat in interior si arata foarte ciudat, nu imi place deloc. Deci... Nu stiti cum as putea sa imi scot sfarcul in afara? Va rog din suflet, no hate. Multumesc☺

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta ca sfarcurile sunt la interior, se mai intampla, o sa conteze mai mult cand vei alapta, dar te asigura ca isi vor revenii atunci.

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care vei fi provocata si excitata de un "mascul feroce" se vor ivi si "zmeuricile" tale. happy

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l acolo unde este el. Cand va fi momentul potrivit va iesi el singur fara sa-ti faci tu probleme ca sta ascuns.

| vocea a răspuns:

Dupa ce te culci cu un barbat o sa isi revina daca nu doar la medic bafta