| aDe_9969 a întrebat:

am o problema foarte mare.acum 3 luni am facut sex neprotejat. timp de 2 luni mi-a venit menstruatia si acum mi-a intarziat 2 saptamani. oare sa fiu insarcinata? da nu am avut nici un simptom al sarcini si totusi au trecut 3 luni.se poate sarcina fara simptome.eu mai cred ca poate nu mi-a venit menstruatia ca cu 3 zile inainte de cea in care trebuia sa imi vina mentruatia m-am jucat putin cu iubitul meu cam intim.nu am facut sex doar pipaeli si din acea seara a inceput sa ma usture vaginul...eu cred ca am o infecti... voi ce ziceti? va rog spuneti-mi parerea ca sunt disperatacrying(oricum maine o sa imi cumpar un test de sarcina.va rog spuneti-mi parereacryingcryingcrying. mersi

7 răspunsuri:
| imiplacemov a răspuns:

Da. cel mai indicat ar fi sa faci un test de sarcina. Exista sarcina fara simptome, dar daca ti-a venit menstruatia nu prea ai de ce sa iti faci griji.

| monyk a răspuns:

Buna, calmeaza-te draga mea! Deci...nu esti gravida stai linistita, nu esti pentru ca ti-a venit menstruatia 2 luni, acum poate iti intarzie pentru ca poate nu e regulata dar nu e cazul sa iti faci griji, nu ai ramas! Poate ai infectie vaginala din moment ce te ustura vaginul si un control la medic nu ar strica. Daca nu a-ti facut sex, atunci e clar ca nu ai ramas, dar ai grija pe viitor!

| last_9432 a răspuns:

Da tu cati ani ai?

| Stefania a răspuns:

56%

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Poate ti s`a reglat ciclu, asta in caz ca il aveai neregulat

| nicol20 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un doctor ginecolog gandeste-te la sanatatea ta se poate agrava daca este ceva grav.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

99% sigur esti.