| Deddy_2971 a întrebat:

Salutare.Am si eu o problema destul de mare.Acum 2 zile(11.10.2010) mi-a venit menstruatia si astazi nu mai aveam nimic. Din ce cauza poate sa se intample asta? Precizez ca am un ciclu regulat la 28 de zile si de vreo 10 luni de cand mi-am inceput viata sexuala mai accentuata s-a mai dereglat de vreo 2-3 ori(adica mi-a venit tot asa 2-3 zile). Am facut test de sarcina si mi-a iesit negativ deci nu cred ca ar fi posibila o sarcina.Am facut si sex neprotejat de cateva ori dar niciodata cu ejacularea inauntru.
Din ce cauza ar putea fi?
Va rog raspundeti-mi cat mai repede.Multumesc mult happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

O dereglare hormonala, datorata schimbarii vietii sexuale, sau datorita unui alt factor. Mai bine stie domnu' doctor, poate treci intr-o zi pe la gine. thinking