| oana_4548 a întrebat:

BunahappyAm o problema foarte mare.Majoritatea perosanelor cred ca eu sunt***datorita faptului ca am vorbit cu mai multi baieti(doar am vorbit)Ce as putea face ca sa le demonstrez ca nu e asahappyFunditaa

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa-ti alegi cu mai multa atentie partenerii si sa fii ceva mai discreta privind relatiile tale.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

In general asa sunt vazute fetele inconjurate de multi baieti.Deci ori te dai pe lucrurile normale de ale fetelor ori stai si esti batjocoritatongue

evenso
| evenso a răspuns:

Tu nu trebuie sa demonstrezi nimanui nimic!
Lumea este rea - mereu vor se gasi unii sa te barfeasca, ai putea sa te calugaresti tot te-ar barfii cineva, asa ca sa nu-ti pasa de altii, tu stii despre tine cum esti ce esti, iar cine va tine la tine te va accepta asa.

Răspuns utilizator avertizat
| AoBo a răspuns:

Tu nu trebuie sa demonstrezi nimanui nimic..."asculta-te" doar pe tine; plus ca este si o zicala: "cine se scuza, se acuza"

| OliviaMihaela a răspuns:

Sfatul meu e sai ignorezi doare cel mai tare ignratul!

| Iluska a răspuns:

Tu stii ca nu este asa? atunci ce trebuie sa le demonstrezi lor? ...invidia e in floare asa ca nu ar trebui sa iti pese ce cred altii despre tine :*