| Geanina25 a întrebat:

Am o problema :-s, nu stiu cum sa ma exprim. aseara iubitul meu m-a intrebat ce inseamna el pentru mine ei bine si nu stiu cum sa-i explic, nu am cuvinte sad, va rog ajutati-ma cu cateva cuvinte sad. ce as putea sa-i zic il iubesc foarte mult! Dau funda :-x!

Răspuns Câştigător
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Cum i-am spus eu iubituluii meu.
Te iubesc cum nu am iubit pe nimeni. Esti cea mai importanta persoana din viata mea si nu as lasa pe nimeni sa mi te ia. Esti tot ce iubesc mai muult pe lume. Nu o am iubit si nu o sa iubesc pe nimeni cum te iubesc pe tine. Esti tot ce am mai de pret in viata. Funda?

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Spune-i adevarul. Fara chestii siropoase si poetice.

| ZzzuUuZzzIiiii a răspuns:

Parerea mea este ca pur si simplu, trebuie sa.i spui exact ce simtihappyNici eu nici altcineva nu avem de unde sa stim ce inseamna el pentru tinehappy