| XxBlueRosexX a întrebat:

Bna ziua...acum o ora si ceva m-am certat groaznic cu iubitl meu deoarece aseara intamplator am vazut un fost oe de scoala cu care ma inteleg foarte bune in fta blocului, l-am salutat si i-am spus daca vrea sa intre la mine sa povestim, a stat cam vreo ora dar problema e ca iubitul meu a vazut tigari in scrumiera si m-a intrebat cine a fost la mine si i-am spus ca o vecina, apoi l-am sunat si i-am spus ca a fost un prieten. Am incercat sa ii explic cum sta treaba dar nu vrea sa ma asculte si vrea sa se desparta de mine...ce pot face cum sa il fac sa ma ierte pentru ca cu acel baiat ju am facut absolut nimic nici nu m-am atins de el doar am vorbit ca 2 prieteni. ajutati-ma va rog pentru ca nu mai stiu ce sa fac iar daca se desparte de mine jur ca ma omor singura (stam impreuna de 1 an si 7 luni)

Răspuns Câştigător
| piticelm a răspuns:

As vrea sa vad daca te omori cu adevarat sau nu laughing Trebuia sa ii spui totul din prima, nu ca a venit o vecina la tine, logic ca apoi a intrat la banuieli si sincer sa vina un baiat la tine acasa si sa fii singura cu el, fara prietenul tau este aiurea.Tu daca ar fi facut el asta, cred ca ai fi reactionat mult mai rau.Trebuia sa ii zici ''ma intalnesc cu X, vrei sa vii si tu cu noi?'' sau '' pot sa bag un alt baiat la mine in casa?'' ai gresit si tu, dar poate totusi intelege, cu toate ca nu cred asta, poate ai noroc happy

| XxBlueRosexX explică (pentru piticelm):

Nu cred ca are noroc. "iubitul"

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Prietenasu tau e cam aiurit daca se supara din atata lucru dar si tu ai cam luat-o pe aratura-ce era sa de naspa daca ai spuneai de la inceput cum sta treaba? Acum nu mai are incredere in tine -asta e.

| EdyJr a răspuns:

Vina ta. Nu poti face nimic. Tu ai gresit, ai mintit. Si e de neiertat. Succes!

| sasukeionut1995 a răspuns:

Mai bine il iei pe prietenul acela, mergi si tu si prietenu la usa la iubitatu ii spui uite cu cine am fost, hai sa intru inauntri sa iti explic toata treaba el o sa zica si tu acelasi lucru si gata sper oke doar sa te ierte tongue