| Mady14ian a întrebat:

am o problema. Un prieten mi-a facut cunostintza cu un baiat. Baiatul e foarte simpatic, eu din moment ce ma atashez foarte usor de persoane, o prietena de-a mea m-a indemnat sa incep o relatzie cu baiatul acesta. El s-a indragostit de mine, dar spre surprinderea mea, eu de el nu. Stiu ca din vina mea sufera si imi pare foarte rau si regret mult. Plang eu si pentru el ( sunt foarte emotiva dar nu plang chiar din orice dar acum...). El e foarte trist. Va rog nu ma luati la misto chiar am nevoie de ajutor. Dau fundita crying

Răspuns Câştigător
| MusicLover a răspuns:

Pai... Poti sa incepi o relatie cu el, si daca relatia merge bine, va intelegeti, poate o sa te indragostesti de el. Daca nu vrei sa incepi o relatie, ii spui ca iti pare rau si ca regreti ca el sufera din cauza ta, da' tu nu simti nimic pentru. el si vrei sa fiti doar prieteni. Eu, daca as fii in locul tau, m-am cupla cu el, si, ce urmeaza, E ISTORIElaughing)

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Eu cred ca baiatul merita sa-i acorzi o sansa. Oricine merita o sansa, nu?tongue

| PrecioussGirl a răspuns:

Trebuie sa inteleaga ca u nu esti singura fata de pe pamant. si ca or sa mai apara multe fete in viata lui, unele poate mult mai bune ca tine.

| lime_3980 a răspuns:

Daca nu-ti place deloc de el, nu te impaca cu el, pentru ca mai tarziu va tine si mai mult la tine si cand il vei parasi (aici se va ajunge pana la urma) iti va raspunde: De ce nu mi-ai spus mai devreme ca nu ma placi?
Succes!

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Da-i sarakului baiat o sansha :] poatjhe nu vei regreta:* orcn mertah o sansa nu?happy sunt sigura ca vei stii ce s faci, si vei fake cei corekt : BFT ca el happy Funda?big grin

| Rux_4388 a răspuns:

Uite eu cred ca ar trebui sa ii dai o sansa oricine merita asta...si chiiar daca nu ti la el cu timpul cat timp sunteti impreuna o sa ajungi sa ti foarte mult la el iti spun asta din propria experienta iti urez succes si bafta in acelasi timp...happy

| Daliutza a răspuns:

Draga mea emotiva eu te sfatuiesc sa nu mai pui atat de mult suflet dar in acest caz nu stiu daca e dragut merita etc. stai ca el macar un timp altceva nu te poate sfatui nimeni

| GeoLoveMusik a răspuns:

Mai,Andy eu zic sa il lasi pe Mike in pace nu il iubesti si trebuie sa inteleaga chiar daca e mai greu. Succes :*:*:*