| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o relație de 3 ani, tin foarte mult la iubitul meu, dar in trecut acum un an m-am culcat cu alt baiat (eram certati foarte rau) pana acum o luna cand mi-a zis ca stie ca ma iarta, dar pe mine ma tot macina sa nu fie suparat si m-a iertat asa prea usor. Stiu ca ma iubește si totusi nu stiu ce sa fac, sa stiu daca e suparat, nu vreau sa deschid subiectul din nou ca nu prea imi pomenește de asta doar mi-a dat de inteles ca stie si ca ar vrea sa stie de la mine sa ii recunosc... Oricum, nu stiu ce a fost in capul meu atunci, ca stiam mereu cand fac ceva afla...

Help...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand iubesti nu te culci cu alt baiat, pacat ca tea iertat

| mgtow a răspuns:

Esti premianta in curvasarie acum ar trebui sa o tai din viata lui ceranduti iertare in cel mai penibil mod in genunchi

| Drimmero a răspuns:

Eterna scuza 'eram certati...mi-a vorbit urat, mi-a gresit' dar greselile voastre nu le vedeti, barbatul e primul luat la rost cand femeia greseste.

Revenind,, a actionat extrem de prost aici, trebuia sa nu mai auda de tine si sa isi gaseasca alta in timp scurt sau sa-si vada de ale lui fara a se mai implica un timp in vreo relatie, eu unul n-as ierta asa ceva, e peste demnitatea mea.

| croissant a răspuns:

Lasa lucrurile asa si nu mai deschide subiectul. Pe viitor ai mai multa grija de relatia voastra

| Goete a răspuns:

Te iubeste prea mult si intre a se compatimi pe el insusi pentru ca ai fost cu altul, sau a fi fericut cu tine, alege a doua varianta. Care e problema? Daca te simti chiar asa cu musca pe caciula, vino cu o prietena si spune-i ca vrei sa te revansezi si faceti un trio, sigur iti va multumi

| ywar a răspuns:

E un domn! Ti-a aratat ca e superior. Nu e de mirare ca femeile isi iau bataie.