| carlapopa23 a întrebat:

Am o relatie de aproximativ 4 luni. Prietenul meu vrea sa facem sex, sincer nu stiu ce sa fac. El a mai incercat de cateva ori, dar eu am zis tot ca nu vreau. Ce sa fac? Protezat bineinteles.

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cand va veni momentul, o sa faci sex fara sfaturi! posibil sa nu fii pregatita de a face asta cu individul respectiv!

| mona a răspuns:

Daca nu vrei s-o faci atunci nu o face

| Felys a răspuns:

Daca nu vrei nu te poate obliga, e foarte posibil ca el sa stea langa tine doar pentru sex, si imediat dupa ce va marca sa te lase si sa isi vada de drum, pare foarte nerabdator si insistent, deci ai grija

| Assu53 a răspuns:

Uite iti dau un raspuns scurtwinking sper ca vei intelege happy : baiatul acesta nu sta cu tine pentru ca te iubeste ci pentru ca stie ca esti virgina si vrea si el sa puna mana pe o virgina happy daca o faci ai sa vezi ca se va desparti de tine...winking deci ai grija ce faciwinking tousi e putin 4 luni ...parerea mea ca sa te convinga ca te iubeste happy sper ca ti-am fost de ajutor tongue

| izabelaAna a răspuns:

mai asteapta.4 luni mi se pare destul de putin dar totusi dk te mananca si vrei. happy:*

| zenit a răspuns:

Parerea mea e ca da,nu trebuie sa ne intrebi pe noi, sexul nu se face planuit,in principiu ar trebui sa vina la momentul potrivit, cu atmosfera necesara, sexul planuit nu prea e ok pentru prima data. Gandeste-te ca o singura data te dezvirginezi si ca trebuie sa fie cu o persoana la care sa tii mult, care sa tine mult la tine si sa fii sigura ca nu te vrea doar pentru sex, nu stiu cati ani ai, dar nu te lua dupa faptul ca sexul e legal dupa 15 ani. Asteapta. o sa fie mai binehappy