| IoNeLaLoVe a întrebat:

am sa va spun ceva. cand ascult o melodie imi da lacrimile si parca ma doare sufletul si imi vin imagini cu mine si cu alte persoane in cap... dar vreau sa nu mai plang pentru ceva ce a a fost dar s-a terminat... dati-mi niste sfaturi ca sa pot sa uit totul?(funda)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e normal daca e vorba de o relatie trecuta.Ideea e sa lasi deoparte cam orice poate sa te faca sa iti aduci aminte de contextul in care ascultai melodia, cu cine si cel mai simplu e sa cauti sa nu o mai asculti.Sentimentul in sine e firesc pentru ca erai obisnuita cu o alta stare sau cu alta situatie cand o ascultai.