| Alabalaportocalaping a întrebat:

Buna am si eu nevoie de ceva...Stiti ca sunt tot felul`de stelute sclipitoare pentru a lasa comenturi pe hi5? ei bine vreau si eu un site cu mai multe stelute sclipitoare si tot felul (micutze) chiar am nevoie cat mai repedebig grin multumesc!:* funda eh si scuze categoria da stiu ca aici sunteti cei mai multihee hee

1 răspuns:
| Alinutzaa95 a răspuns:

Http://www.emoticoane.com (in stanga sunt mai multe categori), http://www.pozehi5.com, sper sa fie de folos daca vrei fundita:D:D