| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare.Am inceput sa reiau legatura cu fostul meu prieten si ieri ne-am intalnit la un suc cu inca 2 prieteni de ai nostri comuni si el a inceput sa se bage cu mine in seama si sa se joace cu mine, iar seara l-am sunat si i-am spus daca poate sa vina pana la mine si m-a intrebat de ce, iar eu i-am raspuns ca vreau sa-l vad.Si a venit.Ne-am luat in brate si am stat putin de vorba.Treaba este ca nu inteleg de fapt ce vrea.Cu o seara in urma, ne-am intalnit tot din intamplare si tot asa am stat in brate si ne-am spus "Te iubesc" Eu nu stiu daca vrea sa ne impacam pentru ca atunci cand am deschis subiectul despre asta, mi-a zis sa-l inchid.Stiu ca m-a iubeste si acum, dar nu stiu ce vrea de fapt.Va rog. un sfat. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Stefania a răspuns:

Buna! Baiatul te iubestewinking

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu nu cred ca te iubeste!

Doar te foloseste, dar nici asta n-ar vrea s-o faca!

Pe tine te cam mananca coaja cand il cauti. daca ai suferit o data dupa el s-ar putea sa mai primesti o portie!

Lasa trecutul in TRECUT!

Ciorba reincalzita nu mai e bunawinking

| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. poate urmareste doar sa faca sex cu tine.ar fi prea trist si grav in acelasi timp. sad
daca nu vrea sa mai fie cu tine cautati altul ca vad o fata frumoasa la avatar!:X

| Dizzydizz a răspuns:

A realizat ca tea pierdut si probabil te vrea inapoy sau vrea sa fiti doar pr
intrabal sa iesi din dubii.

| alone a răspuns:

Daca t iubeste atunci dc nu vrea sa fie cu tine? te-ai gandit vreo clipa ca asta pentru el e doar o joaca? nu stiu c sa zic baiatul asta chiar n stie c vrea pentru ca p de o parte ar vrea sa fie cu tine iar d alta parte nu... ia ancearca sa-l faci gelos sa vezi daca functioneaza doar asa pot sa ati dai seama cat d mt tine la tine
BAFTA!happy

| DrPedobear a răspuns:

Vrea sa fiti Fuck Buddies! Ajuta-l pe baiat! Thumbs Up!

| HelpBoy a răspuns:

Poate vrea doar sex!
Sau poate vrea sa va impacati.

| ana_3219 a răspuns:

Nimic nu o sa mai fie ca inainte!
regrete oricum vor fi! impacativa daca vrea si el ca sa fi tu cu inima impacata. bafta si nu uita ca baieti se gasesc pe tooaate drumurile! nimeni nu e de neinlocuit!

| alexH a răspuns:

Vrea pasarica, logic!

| alina_7697 a răspuns:

Off...si mie mi s-a intamplat asa ceva, lasa lucruriile sa decurga de la sine, nu te panica, poate ca el vrea sa se joace, si joaca. te si tu!

| mysterious1 a răspuns:

Da sa faca...

| Anna_3507 a răspuns:

Acordai mai mult timp si vezi ce se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tin sa va repet ca nu e genul de om care sa stea cu o fata doar pentru interes.Am stat 10 luni de zile cu el, zii de zii.Acum cand ne-am intalnim ne-am purtat unul cu celalalt exact cum eram inainte impreuna. El chiar ma iubeste, dar e indecis pentru ca in ultima vreme, cand am fost impreuna ne certam des pentru ca eu vroiam sa stea mai mult cu mine si parca nu-i dadeam atata libertate...happy