| geogi a întrebat:

stiti despre fostul meu prieten de care v-am mai povestit, sambata seara am fost la el acasa eram numa noi doi nu am facut nici o prostie doar am stat si am vorbit si mi-a spus ca el ma iubeste i-am spus ca si eu il iubesc si i-am zis ca ne impacam si o zis ca nu se poate ca el are prietena si prietenasa toata seara lo sunat si nu eu raspuns si i-am spus da raspundei zice nu ca o sa urli tu zic nu urlu vorbeste cu ea daca vrei zice nu vreau si o zis ca suntem oare cum impreuna adica in ultimele 3 saptamana ne-am intalnit in fiecare saptamana si si el ma suna eu nu il mai prea sun asa des si acum seara ne-am intalnit nu am vrut sa stau mult cu el si am plecat acasa, deci ce sa fac sa accept situatia asta sau nu stiu ca cu mine nu are cum sa stea numa pentru. sex ca nu am facut-o cu el da daca sta cu aia numa pentru asa ceva si tot imi zice sa nu afle nimeni eu nu mai stiu ce sa fac va rog dati-mi niste sfaturi

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu a început lumea cu el, îţi vezi de treaba ta şi îţi faci alt prieten.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Isi bate joc de tine!

| Farcas a răspuns:

Cum vine asta? Te iubeste pe tine dar sta cu alta? Eu una nu as fi de acord cu relatia asta? Ori pe una, ori pe niciuna.Alearga dupa 2 iepuri deodata si nu o sa se aleaga cu niciunu pana la urma.Provoaca`l la o discutie serioasa si pune`l sa aleaga intre voi doua cu cine vrea sa ramana pana la urma.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Invata sa mai pui punct. Si in viata persoana si in fraza.

| Lorelai a răspuns:

Daca te-ar placea cu adevarat pe tine ar renunta la prietena aia a lui. Dar tipului ii cam place joaca pe mai multe fronturi...

| eugem35 a răspuns:

Pai pune-l la incercare spune-i sa rupa relatia cu prietena ta si spune-i sa fie cu tine asta daca tu ai ceva pentru el il iubesti simti ceva sufleteste pentru el, atunci ia-l de mana si arata-i drumul pe care sa mearga bafta

| Licurici_4986 a răspuns:

Tu trebuie sa il intrebi p care din voi doua va alege desi te iubeste p tine sta cu cealalta! eu unu nu as sta cu asa fiinta ...isi bate joc de tine

| karminna a răspuns:

Pai nu inteleg cum vine asta... te iubeste pe tine dar are alta prietena si nu se poate desparti de ea.eu una nu as accepta o situatie de genul asta.incearca sa il faci sa aleaga intre tine si ea