| oanna_3365 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.am un prieten cu care m-am combinat si de fapt il cunosc pentru ca am copilarit impreuna. el mai e virgin dar eu nu.am vorbit cu el despre asta si el mi-a recunoscut ca mai ii si ca m-o intrebat cum este cand faci sex? eu am spus ca prima data ii mai rau si dupa e bine.totusi peste un timp poate am vrea sa o facem dar lui ii e frica pentru ca nu a mai incercat si ca mai ii virgin si mie pentru ca nu are experienta.cum sa o faca prima data? cu prezervativ sau fara? cum sa fac sa se simta bine prima data si sa fie totul ok? va multumesc

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Preludiul cred că îți este cunoscut și el este cel mai important. Atingerile, mângâierile, vorbele duioase completează starea de relaxare.
Prezervativ obligatoriu chiar dacă este el virgin, grijă și la igiena mâinilor și a organelor genitale.
Cu răbdarea și tenacitatea ta îl ajuți să învingă teama și să-și piardă și virginitatea.
Alegeți un loc intim, o muzică lentă în fundal, o cină stropită cu un pic de alcool crează un plus siguranță.
Cu plăcere și distracție plăcută.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Normal ca folositi prezervativ happy

| εїз a răspuns:

Pai, o faceti amundoi, si va veti simti foarte foarte bine amundoi, te asigur laughing

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Spune-i să folosească prezervativul, şi spune-i să nu-i fie frică. Doar o să-l usture un pic. Porma o să-i fie bine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-l acasă şi urcă-te pe el. Fără menajamente. O să-ţi mulţumească în gând şi n-o să-i mai fie ruşine după aia. Ai însă grijă să vă udaţi bine amândoi înainte big grin.

| madalina_9194 a răspuns:

Eu spun pentru faptul ca este virgin si nu are experienta sa foloseasca prezervativ sa lase frica deoparte sa fie barbat adevarat si de simtit placerea are timp toata viata sper sa fie de folos