| ZUzulikii a întrebat:

am si eu o intrebare...
Cum se saruta cu limba da nu French kiss...
Cel mai explicit rasp primeste funda:*

Răspuns Câştigător
| niko a răspuns:

Pai. nu e o mare tehnicahappy
pur si simplu... cand limbutele se intalnesc se joacathinking
in momentu' asta altfel nu pot sa iti explicbig grin| oricum esti fata desteapta deci sper ca ai inteles:*

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

French kiss = sarut cu limba.

| razvan1305 a răspuns:

Mai e greu de explicat...Mai bine incerci French pentru ca sunt cam la fel, ii saruti buzele si bagi limba-n guralaughing

| sagetator a răspuns:

E foarte greu sa iti explic, dar e foarte usor sa saruti. O sa vezi cand o sa saruti...

| CrisDdf a răspuns:

Pai.nu poti sa spui exact cum faci asta.Pur si simplu, la momentul potrivit stii ce trebuie sa faci.happy.Cel mai bine ar fi sa i ti lasi partenerul sa o faca si tu decat sa deschizi guralaughing

| Gentleman_2265 a răspuns:

In nici un fel. French kiss este sarutul cu limba. Dar fiecare saruta cum simte... Incearca sa atingi buzele celuilalt aproape simultan cu limba si buzele, dar lasa totusi, un avans limbii. Mareste ritmul si presiunea aplicata, suge buza celuilalt, lasa-i limba sa-ti patrunda in gura, si jucati-va cu limbile in timp ce va "frecati" buzele umede reciproc. Sarutul cu limba vine de la sine: baga-i limba in gura si ti-o va suge, si invers, o sa simta fiecare nevoia de a gusta limba celuilalt. Succes, si, fundita ta! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| lavynya98 a răspuns:

Pai...prima data te apropi usor se partener,si iti umezesti buzele, dupa aceea il pupi obisnuit pe gura si incet incet pe gura, incet iti deschizi gura in asa fel incat limbile voastre sa se atinga