| bbxbeibiiii a întrebat:

Cum se saruta frantuzeste? Adica ce e special la french kiss...
funda

Răspuns Câştigător
| Je_1276 a răspuns:

Deci French kiss e tot ssarutul cu limba, dar numa` ca romanii l`au numit mozol.

2 răspunsuri:
| Unbearable a răspuns:

Cata ipocrizie. De parca nu stim cu totii ce inseamna french kiss.
Deci, french kiss=ciorba de limbi. Introduci limba in gura partenerului, si i-o speli pe-a lui cu pasiune & mana ta in parul lui sau altundeva daca vrei sa aiba erectie. La sarut nu trebuie sa stii nimic, asta nu e ceva de invatat, nu iti trebuie' meditatii sau studiat suplimentar, trebuie sa iti placa baiatul/ fata respectiva cu care vrei sa faci acest lucru, sa inchizi ochii si sa te lasi purtata de val. Daca nu simti nimic pentru el/ ea, degeaba! macar o indragosteala acolo, ca nu-i bai! Bafta.

| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Atentie chioru ii
Homo
Nu
Il
Asculta