| Elena_6323 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare: de ce la uni baieti le place sa le faca pe fete sa sufere? cel mai bun raspuns primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Buna!
Nu ne place neaparat sa va vedem ca suferiti, da o facem ca sa fim siguri ca ne iubiti, sau poate nu o facem cu intentie, noi ingeneral suntem mai cu capul in nori asa si nu prea gandim ce spunem la nerivi, da sincer daca te face cineva sa suferi de mai multe ori nu cred ca te iubeste. Si eu am facut multe fete sa sufere dar la cele pe care le iubeam sufeream si eu cand imi dadeam seama ca sufera din cauza mea. Oricum ne place sa fim iubiti si de aia va facem sa suferiti, ca atunci cand suferi iubesti si cand iubesti suferiwinking

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca numai asa isi pot confirma lor insusi, puterea pe care o au asupra fetei respective.Imaturi si nesiguri pe ei, se ascund sub infatisarea de "tipi duri" si inainteaza calcand pe suflete.Deplang orice fata care a nimerit un asemenea specimen.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că nu sunt suficiente de mature!
Pa, pa.

| valy1233 a răspuns:

Pentru ca si fetelor le place sa ii faca pe baieti sa sufere tongue

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Sper ca am fost de ajutorwinking

| xCapsunica a răspuns:

Baietii iubesc sa vada fetele sa sufere pentru ca se considera ei mari si tari ca au facut o fata sa le stea la picioare. Ei considera ca li se cuvine totul la partenera, si urasc cand sunt contrazisi. Sincer eu cred ca fetele sufera mult mai mult in dragoste decat baietii. Unii baieti considera fetele niste jucarii, cu care au dreptul sa faca sex cand vor ei, cu care au dreptul sa le faca cum vor. Bineinteles sunt si exceptii, dar majoritatea asa sunt. Se cred superiori femeilor daca le fac sa sufere, si se umfla in pene atunci cand vede ca cineva sufera pentru ei. In concluzie: Unii baieti doar se folosesc de fete, nu le asculta sentimenele, le indeamna sa riste mai mult fara a se gandi la consecinte.

| facebook01 a răspuns:

Ca asa sunt ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca din asta se hranesc. Asta ii binedispune. Asta le da incredere in ei.
Facand rau se simt mai bine, vazand suferinta. Se binedispun din asta.

| alepisyale a răspuns:

Pentru ca se excitalaughinglaughing

| ananas_5369 a răspuns:

Pentru ca sunt ofticoasi pe fete