| Perversul69 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete.big grin Fetelor...ce va place voua la baieti? Vreau de toate.Cum va place caracterul? Care merge la sala, etc.
Cel mai bum raspuns primeste funda + like tongue.Merci very muci big grin

Răspuns Câştigător
| AlessandraCoco a răspuns:

Hey! 1. sa fie educat (adica: sa nu injure, sa nu fumeze, sa respecte fetele, sa mai imi duca cate o floare ) 2. sa fie mai inalt 3. sa nu fie chiar plat laughing sa aiba niste patratele 4. sa fie amuzant 5. sa aiba note destul de bune 6. sa stie sa vorbeasca (sa nu se balbaie, sa nu foloseasca foarte mult consoana " ă", intr-un cuvant sa iti faca placere sa vb cu el ). La aspectul fizic : (cum imi place mie ) ochi albastri sau verzi, par brunet sau saten (merge si blond laughing ) inalt de 1.77 maxim, corpul (am mentionat la 3) si cel mai important : sa aiba stil, adica sa stie sa isi puna o haina pe el(sa se imbrace la moda ). Astea sunt preferintele mele. Bye, Bye happy

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

Heheheee big grin big grin.dar de ce ai prefera sa nu fumeze? :$

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

Pentru ca nu este sanatos big grin. si merci mult pentru fundita! happy

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

Da tu fumezi? (scuze de intrebare)

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

Pai...cum sa-ti spun. ocazional big grin(doar cu prietenii)tongue

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

M-am gandit eu laughing).

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

straight face...tongue

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

Fiecare face cum vrea! Ai 14 ani, nu?

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

Aproape... se apropie " my birthday". inca o saptamana tongue dc intrebi? ti se pare ca sunt prea tinar? big grin

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

Pai normal ca esti tanar! Si eu sunt tanara tongue. Parerea mea este ca nu ii bine ca fumezi. Dar este treaba ta. De cat timp fumezi? Si la multi ani! (iti zic de acum )

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

Nici nu mai tin minte... aproape un an(cred).straight face (merci mult) tongue

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

Woow. Un an?! Si ce iti place asa tare? ( Nu ai de ce. Sa fi sanatos )

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

Tu nu ai cum sa stii daca nu ai incercat tongue
Incearca si peste maxim o luna vei adora asta big grin

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

Am incercat! ( La 2 ani laughing ). Eram lesinata dupa tigari, dar acum nu sunt curioasa tongue

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

Of..si eu cind eram micut am incercat...si m-am inecat :S(pe atunci nu stiam cum se face) big grin dar acum imi place tongue

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

Da stiu, mie mi-a iesit fumu` si pe urechi laughing. O data ce ai inceput nu te mai poti lasa happy tongue

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

Pai da...eu am incercat big grin
dar nu am reusit...deja nu ma mai interesez sa renunt(doar daca va fi un defect in a iubi pe cineva) big grin

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

A,frumos! Atunci sper sa iti gasesti pe cineva care sa nu suporte tigarile, happy ca sa te lasi laughing

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

big grin big grin am gasit si am avut o relatie normala pina cind a aflat ca fumezbig grin
m-a lasat...mdea,,,asta mi-e norocul tongue

| AlessandraCoco a răspuns (pentru Perversul69):

Pai nu te supara, eu cred ca a reactionat normal! si vizavi de noroc : AI DOAR 14 ANI! deci, viata ta de abia incepe! tongue

| Perversul69 explică (pentru AlessandraCoco):

Mdea...happy

31 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai, mie una imi place un baiat destept, care sa arate si bine. nu caut un print dar nici un om cu care sa nu ma inteleg. cred ca daca ar mai fi si afectos si iubitor ar fi baiatul perfect, dar na. nu cred ca mai gasesti asa ceva in zilele noastre.

| ema_2625 a răspuns:

La baieti imi place: sa fie dragut, incat sa ma faca sa simt acea atractie, sa aiba un vocabular si comportament frumos, sa aiba tinuta adecvata, sa fie educat si dintr-o famile unita. Ceva gen vampirul din breaking dawn.

| Perversul69 explică (pentru ema_2625):

happy...Imi palce raspunsul tau tongue.Dar mai astept sa vad cine mai raspunde.Cred ca tu vie fi cea care va primi funda tongue

| ema_2625 a răspuns (pentru Perversul69):

Mersi mult.Dar mie asa imi place un baiat si sper sa il gasesc si eu si tu.

| Perversul69 explică (pentru ema_2625):

straight face ...defapt, eu caut o fata big grin

| ema_2625 a răspuns (pentru Perversul69):

Da,dar ai pus intrebarea ce ne place la baieti, si inainte de tot sa fie sufletist, cu sentimente.

| AlessandraCoco a răspuns:

Funda? Plzzz

| AbigailCiobotaru a răspuns:

Eu nu cred ca totul consta in frumusete si bani,cred mai degraba ca ar trebui sa pun mai presus decat aspectul fizic si situatia materiala inteligenta lui,sa fie o persoana sociabila,cu simtul ratiunii,a dreptatii,sa fie impartial si iubitor,sa fie de incredere, adica sa te poti baza pe el, sa fie bland si intelegator. Ceea ce tine de fizic, logic ca orice fata ar dori pe cineva frumos, situatia materiala nu va fi atat de importanta pentru mine....cam asta e parerea mea.happy

| Perversul69 explică (pentru AbigailCiobotaru):

Si sa poata sa iubeasca o fata cu adevarat ...nu? big grin

| AbigailCiobotaru a răspuns (pentru Perversul69):

Pentru mine asta era subinteles happy