| degirl a întrebat:

Am si eu o intrebare.eu cu prietenul meu ne-am masturbat reciproc,el a terminat,iar mai seara el si-a frecat penisul de mine,imi intarzie ciclul cu o saptamana, dar imi intarzia si inainte sa facem asta, pot fi insarcinata?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a fost penetrare si ejaculare in vagin, sansele de a fi gravida sunt minime.

| xBanKai a răspuns:

Obiectul muncii masculin, era inauntrul tau? Daca da s-ar putea, daca nu e normal pentru ca ai ciclu neregulat. Si e normal ca un barbat sa-si dea drumul mult mai repede ca o femeie :/ deoarece pe voi va doare-n cot, va ganditi la posete, manichiura, pedichiura etc etc. in schimb noi mai si vedem si ne si gandim la ceva anume... laughing