| AncaLuiza16 a întrebat:

Saptamana viitoare vineri sunt invitata impreuna cu iubitul meu la ziua de nastere a unui prieten foarte bun de-al lui. Face 18 ani, dar isi tine ziua acasa doar cu cativa prieteni. Si pe mine si pe iubitul meu ne-a invitat sa ramanem si peste noapte pana urmatoarea zi. Acum nu pare nimic ciudat, dar faza e ca si tipul a cui e ziua ma place si iubitul meu stie asta, dar nu pare sa aiba ceva impotriva. Ba chiar il lasa sa ma imbratiseze, pupe pe obraz etc. Mentionez ca am 16 ani, iar ei 18. I-am povestit si unei prietene foarte apropiate si ea a zis ca ei asteapta un "menage a trois"... Si nu stiu daca sa merg sau nu. Il iubesc mult pe iubitul meu, dar oare el chiar isi doreste asta? Astept raspunsuri fara misto! Dau Funda! :*

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te complica singura cu buna stiinta. Respecta-ti iubitul actual si in acest fel poti avea si tu pretentia sa fii respectata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gândit ca poate iubitul tău nu te iubește cat îl iubești tu pe el și ca nu prea ii pasa ce se întâmplă cu tine? Sfatul meu este sa nu ramai peste noapte, poate ca știi deja cum e după ce petrecerea se termina și nu cred ca îți dorești să pățești ceva. E mai bine sa te întorci acasă și sa refuzi categoric vreo invitație "într-o camera alăturată" chiar și de la iubitul tău ca îți poate face multe surprize. Ai grija de tine!

| AncaLuiza16 explică (pentru anonim_4396):

El ma iubeste mult. nu suntem impreuna de 2-3 zile, ci de 6 luni bune in care pot spune ca mi-a dovedit ca ma iubeste. Si clar nu voi ramane peste noapte si asa. oricum voi merge si voi vedea cum reactionez in functie de ce se va intampla. Mersi de raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AncaLuiza16):

Ai grija de tine și chiar dacă sunt 6 luni, care nu sunt prea multe, fii atenta la el și nu fi naivă!

| Alicezzz a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai fii de acord sa faceti sex in 3? Draga mea, daca faci aceasta greseala vei regreta, nu cred ca esti dispusa sa iti asumi la 16 ani sa fii impårtita de 2 baieti, care dupå ce si'o pun cu tine vor rade de tine ca esti naiba! Nici un iubit nu va accepta daca isi iubeste partenera sa o imparta cu alt tovaras! Deci eu am impresia ca esti pe cale sa cazi intr o capcana! Mergi la majorat dar nu ramai acolo peste noapte. exclus! Dar totul ramane la alegerea ta, poate nu este vorba despre o partida in 3... si sunt doar banuieli! Dar pårerea mea este sa onorezi invitatia si cand invitatii incep sa plece sa pleci si tu.

| AncaLuiza16 explică (pentru Alicezzz):

Cred ca asa voi fi face. multumesc de raspuns!

| Xdreaper21 a răspuns:

Eu zic sa pleci tu si iubitu tau acasa la unu dintre voi si iubitatu(ii baiat stiu ce spun) pare ca nu-i pasa ca prietenusu sa incerce ceva si el sa fie pregatit e o strategie a noastra pentru a va tachina oleaca si a nu putea din greseala sa dai vreun semn acelui care pari indiferent

| Chirileanu_Emy_1999 a răspuns:

Eu zic ca mai bine ai merge.Asa o sa stii daca iubitul tau e ce trebuie sau nu.Cat despre "menaje a trois"...stai linistita ca nu au cum sa iti faca aia nimic atata timp cat tu nu esti de acord cu asta