| marinutza a întrebat:

Vreau sa ii fac un cadou prietenului meu de Craciun. M-am gandit sa scriu atatea biletele cate luni avem noi impreuna si pe fiecare sa scriu cate un motiv pentru care il iubesc. Motivele le am deja facute. Dar ma gandesc si nu stiu in ce sa pun biletelele. Sau pe ce sa le lipesc. Sau cum sa i le dau. Daca aveti vreo sugestie va rog sa mi-o impartasiti. Va multumesc! Pa-pa!

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Intr-o cutie metalica in forma de inimioara.Eu vazusem acum cateva luni in Dedeman.Cauta prin magazine mari.

2 răspunsuri:
| IMHERETOHELP a răspuns:

Sa fie biletelele in forma de inimioara si sa i le pui in diferite locuri in casa/camera lui.

| DonGiovani a răspuns:

Este un cador foarte frumos! Nu cred ca este neaparat nevoie sa o pui pe o inimioara, o simpla scrisoare este de ajuns.