| Loriiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am si eu o mare problema! Azi am facut preludiu cu prietenul meu ...ma rog ne-am dezbracat, de pantaloni si de chilotei si am inceput preludiu. ne-am jucat cu mainile si degetele si acum sangerez putin ...si ma ustura putin. mentionez sunt virgina! Si nu stiu ce inseamna asta, adica mai sunt virgina sau? ce inseamnaa sangerearea aia? E Urgent! Multumesck!:*:*:*:*

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce descrii tu nu este preludiu cu act sexual (masturbare reciproca). In cursul lui ti-ai rupt si himenul, asta este cauza sangerarii. Nu esti virgina fiindca ai avut contact sexual si s-a rupt si himenul acre este un fel de dovada a virginitatii.

| ELLSSA a răspuns:

Sigur nu mai esti virgina, daca degetelul a ajuns acolo...
Spala foarte bine locul(prin exterior asa...).

| AndaAndore a răspuns:

Daca el ti-a introdus ceva in vagin [nu neaparat penisul] fizic numai esti virgina, psihic da. Virgina psihic esti pana in momentul in care ai primul tau act sexual. Sangerarea aia se datoreaza probabil din cauza faptului ca ''ata'' s-a rupt si e normal sa-ti curga sange. Te poate dezvirgina si cu un singur deget, pentru ca tu, fiind virgina, esti ''stramta''. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.
Bafta!:*

| Georgyk_9316 a răspuns:

Da mai esti virgina. daca nu ti-a introdus penisul nu este nici o problema.ai sangerari si te ustura deoarece ceste f sensibil locul si daca te-a atins cu degetul asa se intampla.stai linistita ca mai esti

| jingai a răspuns:

A avut loc contactul.de ce sangerezi fi mai explicita?