| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. In urma cu 3 zile, timp de 2 nopti la rand, am stat in pat alaturi de prietenul meu si, bineinteles, ne-am"jucat"putin. Mentionez ca eram la 9-10 zile dupa menstruatie. Eu am inceput sa ma joc cu penisul lui, iar el sa-si bage degetele in vaginul meu. In scurt timp, ne-am dezbracat(am dat jos si boxerii)si am continuat joaca. El m-a asigurat ca nu a ejaculat, dar, dupa ce si-a atins penisul, si-a bagat degetele in vaginul meu. Mie mi s-a parut ca e putin umed. PS:Sunt virgina. E posibil sa fi ajuns vreun spermatozoid in vaginul meu purtat pe degetele lui pe care mi le-a introdus si astfel sa raman insarcinata?! Nu am avut contact direct si nici nu ne-am atins unul de altul.Ma macina gandul asta de ceva timp.Credeti ca ar fi nevoie de un test de sarcina? Dupa aceasta joaca, ne-am spalat aman2 pe maini, dar nu am mai continuat.Am vrut sa iau anticonceptionale, dar am abandonat ideea spunandu-mi ca nu pot ramane insarcinata. Va rog, astept >raspunsuri! 8

5 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Deci numai pentru ca avut pe deget nu inseamna ca ai ramas insarcinata, nu iti fa griji.Si sfatul meu este dupa oricare contact sexual pe care il ai in viitor sa ai mare grija de igiena corporala adica sa te speli inuntru nu numai cu apa dar si cu sapun, deoarece sapunul omoara spermatozoiziiwinking.In concluzie nu ramai insarcinata doar pentru ca ti-a bagat degetul si a avut putina spermawinking

| Lullabies a răspuns:

100% nu esti stai linistita. era umed din cauza lichidului prespermatica. e totul ok. ai gija:*

| dyyva a răspuns:

Daca esti virgina nu ai cum sa ramai insarcinata chiar daca avea sperma pe deget. mai intai trebuie sa te dezvirginezi si apoi poti ramana gravida

| Rapafilă a răspuns:

Multumesc mult>big grin

| price a răspuns:

Nu nu, nu este posibil daca doar s-a jucat cu degetele dar insa conteaza daca a introdus mai mult degetul pentru ca atunci exista o mica posibilitate dar de regula este nevoie ca spematozoizi sa aiba un nr mai mare pentru ca de regula doar 1 max 3 fecundeaza deci este imposibil si daca esti virgina cu atat mai mult pentru ca degetul cchiar daca a intrat a intrat fortat ceea ce inseamna ca a ramas la nivelul superior al vaginului...deci don't worry