| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o nedumerire care as vrea sa o clarific.
Baietii simt cand o fata este virgina sau ca nu a mai avut prieten? Adica ce te-ar putea da de gol?

6 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Ăăăm felul cum merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu au cum pana nu ajung in intimitate cu respectiva fata.
Te pup!

| Aimèeeee a răspuns:

Nimeni nu poate sti asta.

| Tommy889 a răspuns:

Daca esti paranormal vezi daca nu Nu laughing

| Analytical a răspuns (pentru Tommy889):

Serios acum, nu ai mai intalnit asa ceva?

| lavyyyyyy a răspuns:

Bunna nu toti baieti isi dau seama daca esti sau nu virgina decat atunci cand le zici ....acum sunt si cateva aspecte care diferentiaza fetele virgine din punct de vedere corporal bine asta nu este o regula dar la mine de exemplu m.am dezvoltat mai rapid dupa primul contact si mai este si chestia ca fetele care nu au avut prieten sunt mai timide nu stiu exact ce sa faca intr.o reletie s, ar putea sa fie mai retinuta in anumite gesturi sau sa o sperie ceva si atunci el isi va da seama ..ai nevoie sa pui intrebari sa fi invatata ajutata si mai ales noi fetele avem anumite curiozitati pe care numai prietenul ni le poate oferi ..sunt si baieti care pot fi pacaliti depinde de tine, de varsta pe care o ai, ce naume sti pana la varsta asta, mai multe sfaturi poti obtine de la mama ta sau de la o prietene mai mare mult succes